TOPlist
Jubilejní + Evropská výstava 2018 Warszawa (PL) - 14. října 2018
EDS 2018 - 14.10.2018 - rozhodčí: Rafal First (PL)


42 přihlášených pekinézů - 4 nenastoupili
po konečné uzávěrce přihlášek a zveřejnění statistik přibylo 1 zvíře
                                                            - pes - třída otevřená - viz. níže

statistika EDS 2018 rozpis kruhů EDS 2018
Seznam vystavovatelů
Psi - třída dorostu (3):

VN 1, Nejlepší dorot, BOB Puppy, BOD Puppy 3 ... 14.337 ... Sunrise Dragon KING OF RUSIA (Sunrise Dragon Jon Snow x Sunrise Dragon Magic Charm), Artemenko Elena (RUS)
N 2 ... 14.336 ... ONIX Iz Zhasmonovogo Dvortsa (Will I Am at StSanja x Argos Mori Febba), Novikova Zhanna / Chervyakova Larisa (RUS)
N 3 ... 14.335 ... Genesha Gud Lak TOMMI (Genesha Gud Lak Devin x Chilliwak´s Clair for Genesha), Bachurina Tatyana (RUS)


Psi - třída mladých (5 / -2):

V 1, Evropský vítěz mladých 2018, BOJ ... 14.340 ... Sunrise Dragon AZOR AHAI (Sunrise Dragon Jon Snow x Sunrise Dragon Magic Star), Romanyuk Natalia (RUS)
V 2
... 14.338 ...  CHESTER Iz Zhasminovogo Dvortsa (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Rona Luchic Solntsa), Novikova Zhanna (RUS)
V 3 ... 14.339 ... MINIONNS BOB of Loverville (Vannjty Little Stuart x Pasirepets Stella by Starlights), Lago Torelló Ildelfonso (E)
nenastoupil ... 14.341 ... Sunrise Dragon LEGENT LION (Sunrise Dragon Iz Love and Desire x Sunrise Dragon Love Is with You), Artemenko Elena (RUS)
nenastoupil ... 14.342 ... ZAKA ZAKA Iz Zhasminovogo Dvortsa (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Rumar Kapris Infanta Zhasminovogo Dvortsa), Pontone Vincenzo (I)


Psi - mezitřída (3):

V 1, CWC ... 14.344 ... Eks Maguai U-TANAESH (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Eks Manguai Dora), Gerke Yuliya (RUS)
V 2 ... 14.345 ... Kisci ROCK STAR (Kisci MoviStar x Kisci Red MaDonna), Dosedělová Iveta (CZ)
V 3 ... 14.343 ... AIVENGO Iz Zhasminovogo Dvortsa (Palacegarden George at Takeshi x Princessa Olivia Iz Zhasminovogo Dvortsa), Chervyakova Larisa (RUS)


Psi - třída otevřená (7):

V 1, CWC ... 14.347 ... Genesha Gud Lak DEVIN (Chilliwack’s Ramon Signor x Oletta Amber Angel), Mishin Gregorij (RUS)
V 2 ... 14.346 ... Eks Maguai URAGAN UDACHI (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Eks Maguai Dora), Gerke Yuliya (RUS)
V 3 ... 14.350 ... Imperijos Perlas GEMSTONE (Genesha Gud Lak Devin x Oletta Amber Angel), Venslauskiene Jurate (LAT)
V 4 ... 14.349 ... Holli Bob DAVID (Holli Bob Face Control x Holli Bob Theorema Ferma A-La Elitline), Beradze Iuza (CZ)
V ... 14.351 ... Livanda Venecija FABIO (Livanda Serenade x Livanda Lady Alice), Vasiljevic Predrag (SRB)
V ... 14.352 ... VIVAT REDTOWN Iz Zhasminovogo Dvortsa (Evant Iz Zhasminovogo Dvortsa x Sunrise Dragon Hema Malini Dlya Redtown), Rubtsova Ekaterina (RUS)
VD ... 14.348 ... Goldenrix Wonder ICHIRO YUN (Fluffy Clouds Small Prince x Celeste Gautama), Dzervitis Janusz (LAT)


Psi - třída šampionů (5):

V 1, CWC, CACIB, Evropský vítěz 2018, BOB, BIG, BIS 3 ... 14.357 ... Livanda KASHMIR (Livanda Maluda x StSanja Simply Eva of Livanda), Ngamsiriwong Suwan (THAI)
V 2, res. CACIB ... 14.353 ... ANGELIO BLACK Čínský démant (Kisci Red Splendido x Unibell Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta (CZ)
V 3 ... 14.356 ... Kaimno Gerheil AXEL ROSE (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Terasroos Sara Perche Ti Amo), Randmaa Moonica Gerly-Reili Ereline (EST)
V 4 ... 14.354 ... Genesha Gud Lak REY (Genesha Gud Lak Devin x Melodya Nochi Shakti), Mishin Gregorij (RUS)
V ... 14.355 ... Goldenrix Wonder GIPSY SHENG (Fluffy Cloud Small Prince x  Madhukar Assol Night Flower), Dzervitis Janis (LAT)


Psi - třída veteránů (2):

V 1, Evropský veterán vítěz 2018 ... 14.359 ... WILL I AM at StSanja ((StSanja Calls the Shots via Meritorous x StSanja Dream Girl), Romanyuk Natalia (RUS)
V 2 ... 14.358 ... TAFFY BLACK Čínský démant (Chicorito Black Čínský démant x Quirien Čínský démant), Dosedělová Iveta (CZ)


Feny - třída štěňat (1):

VN 1, Nejlepší štěně, BOB Minor-Puppy ... 14.360 ... GLAMOROUS GRACE Joliot (Vittorio Black Čínský démant x Destiny de Abukantos Joliot), Schreibová Kateřina (CZ)


Feny - třída mladých (6 / -1):

V 1, Evropský vítěz mladých 2018 ... 14.365 ...  Sunrise Dragon BARCELONA (Sunrise Dragon Jon Snow x Sunrise Dragon Lilya), Artemenko Elena (RUS)
V 2 ... 14.366 ... ULLA Luchik Solntsa (Shamil Luchik Solntsa x BaBagemiya Luchik Solntsa), Kovalevskaya Maryna (BLR)
V 3 ... 14.363 ... LEONTÝNKA ENRICA z Danova Dvora (Butogne King Venus Bohemia Gold - Enrica z Danova dvora), Červená Lucie (CZ)
V 4 ... 14.361 ...  AMANDA SUE Tuggyra (Taylor Perlová koruna x Follow Me Justify My Love), Nový Zdeněk, Ing. (CZ)
VD ... 14.364 ... Ma Dgi Zu EVA (Ma Dgi Zu Elvis x Schtastlivy Podarok Schastlivy Oberg Dilva), Kopastyro Irina (RUS)
nenastoupila ... 14.362 ... AURORA Baltios Dragona (Imperijos Perlas Gemstone x Diamond For You Iz Zamka Liubarta from Roman s Nadezhdoy), Zenteliene Gitana (LAT)


Feny - mezitřída (3):

V 1, CWC ... 14.369 ... YASMIN Iz Zhasminovogo dvortsa (Palacegarden George x Zhasminovy Dvorets Luchik Solntsa), Novikova Zhanna (RUS)
V 2 ... 14.368 ... FREDERICA FRIDA Joliot (Lionell Čínský démant x Bernadette Joliot), Schreibová Kateřina (CZ)
V 3 ... 14.367 ... FAUDECZKA  Maniovy Akcent (Christmas Moon Astarte Gold x Gretchen Astarte Gold), Metecki Mariusz (PL)


Feny - třída otevřená (4):

V 1, CWC, CACIB, Evropský vítěz 2018, BOS ... 14.372 ... RONNA Luchik Solntsa (Natan Iz Zhasminovogo Dvortsa x Tin Lang Mille Dlja Zhasminovogo Dvortsa), Kovalevskaya Maryna (BLR)
V 2, res. CACIB ... 14.370 ... Follow Me JUSTIFY MY LOVE (Palacegarden Titus x Histoire d´Amour du Prieure aux Comtes), Nový Zdeněk, Ing. (CZ)
V 3 ... 14.373 ... VERONA WRONIA Pogoda Zlotych Orchidei Astarte Gold (Lary Perlova Astarte Gold x Henrietta Romeo z Danova Dvora) Kolenderska-Karasińska Danuta (PL)
V 4 ... 14.371 ... Goldenrix Wonder DIAMOND LIAN (Chester del Palazzo Imperiale x Hermione Sunrisecrown), Dzervite Marga (LAT)


Feny - třída šampionů (2 / -1):

V 1, CWC ... 14.374 ... CLARIETTA BLACKIE Čínský démant (Kisci Rock and Fire x Uriett Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta (CZ)
nenastoupila ... 14.375 ... ZILLY-VERDASCO Svámí (Livanda Verdasco Astarte Gold x Bettyboop del Palazzo Imperiale), Machowská Vlasta (CZ)


Feny - třída veteránů (1):

V 1, Evropský veterán vítěz 2018, BOV ... 14.376 ... MISS PERLOVA KORUNA Astarte Gold (Mr. Moris Astarte Gold x Monomah Nell Sweet Honey Dew for Astarte), Machowská Vlasta (CZ)

On-line výsledky naleznete ZDE
43787791_EDS_2018 44027523_EDS_2018 44027766_EDS_2018 44027769_EDS_2018 44029734_EDS_2018 44030735_EDS_2018
44032449_EDS_2018 44047456_EDS_2018 44047509_EDS_2018 44052501_EDS_2018 44054622_EDS_2018 44056808_EDS_2018
44057842_EDS_2018 44060590_EDS_2018 44060629_EDS_2018 44061610_EDS_2018 44063034_EDS_2018 44065021_EDS_2018
44065343_EDS_2018 44065354_EDS_2018 44067982_EDS_2018 44073631_EDS_2018 44074936_EDS_2018 44077958_EDS_2018
44079434_EDS_2018 44083908_EDS_2018 44088618_EDS_2018 44089937_EDS_2018 44094749_EDS_2018 44096646_EDS_2018
44096816_EDS_2018 44096835_EDS_2018 44096849_EDS_2018 44106307_EDS_2018 44106474_EDS_2018 44106485_EDS_2018
44106516_EDS_2018 44110915_EDS_2018 44112905_EDS_2018 44118672_EDS_2018 44122143_EDS_2018 44126465_EDS_2018
44126880_EDS_2018 44134999_EDS_2018 44140272_EDS_2018 44148861_EDS_2018 44151700_EDS_2018 44156969_EDS_2018
44159396_EDS_2018 44162531_EDS_2018 44166592_EDS_2018 44166624_EDS_2018 44169730_EDS_2018 44174432_EDS_2018
44180463_EDS_2018 44183309_EDS_2018 44183982_EDS_2018 44193241_EDS_2018 44199741_EDS_2018 44222119_EDS_2018
44237410_EDS_2018 44239381_EDS_2018 44246227_EDS_2018