TOPlist
Archiv výsledků výstav pro plemeno pekinéz (CZ, SK, A, D, PL, ...) - 2018
Datum
Druh a místo
Rozhodčí
Počet
26.8.
CACIB Mladá Boleslav - statistika
MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK)
0
15.7.
NVP Mladá Boleslav - statistika
Ing. Alena Košťálová (CZ)
0
15.7.
CACIB Oberwart (A) - statistika
Marie-Luise Doppelreiter (A)
0
8.7.
CACIB Velká Ida (SK) - statistika
Sarközy Gyula (H)
0
7.7.
CACIB Velká Ida (SK) - statistika
Shalata-Simkina Ilana (UA)
0
1.7.
NVP Klatovy - statistika
MVDr. František Šimek (CZ)
0
24.6.
CACIB Brno - statistika
Mgr. Tomáš Kučera (CZ)
0
10.6.
CACIB Nitra (SK) - statistika
Jean-Francois Vanaken (BEL)
2
10.6.
CACIB Klagenfurt (A) - statistika
Ing. Heinz Watschinger (A)
2
9.6.
CACIB Klagenfurt (A) - statistika
Brigitta Kremser (A)
1
9.6.
CACIB Nitra (SK) - statistika
Bruno Nodali (I)
2
8.6.
CACIB Nitra (SK) - statistika
Magdalena Swietoń (PL)
2
20.5.
CACIB Litoměřice - statistika
Mgr. Zuzana Brotánková (CZ)
4
13.5.
CACIB Wieselburg (A) - statistika
Elfriede Heidecker (A)
0
13.5.
CACIB Lučenec (SK) - statistika
Szilvia Gróf (HU)
0
12.5.
CACIB Lučenec (SK) - statistika
Monika Kuriata-Okarmus (PL)
0
6.5.
CACIB Praha - statistika
Mgr. Tomáš Kučera (CZ)
10
22.4.
CACIB Č.Budějovice
Željko Lozič (SRB)  - změna
11 / -2
8.4.
NVP Ostrava
Mgr. Tomáš Kučera (CZ) - změna
4 / -3
8.4.
CACIB Salzburg (A)
Ramune Kazlauskaite (LIT)
3
8.4.
CACIB Nitra (SK)
Jose Miquel Doval Sanchez (E)
4 / -1
7.4.
CACIB Nitra (SK)
Günther Ehrenreich (A)
3 / -1
7.4.
KV ÖZK Salzburg (A)
Hans Boelaars (NL)
4
7.4.
CACIB Chemnitz (D)
Peter Machetanz (D)  - změna
10 / -1
25.3.
CWC Swiebodzice (PL)
Jaroslav Grunt (PL)
3
11.3.
CWC Jelenia Góra (PL)
Anna Dzidt (PL)
0
10.3.
CWC Jelenia Góra (PL)
Mgr. Tomáš Kučera (CZ)
7
10.3.
Cruft´s 2018
J. M. Lee (UK)
89
4.3.
KV ICO Dolní Počernice
Zdenka Jílková (CZ)
25 / -2
4.3.
CACIB Graz (A)
Inga Siil (EST)
1
3.3.
CACIB Zielona Góra (PL)
Alenka Pokorn (SLO)
3
25.2.
KV PK Stehelčeves
Iveta Dosedělová (CZ)
27 / -2
24.2.
CACIB Rijeka (CRO)
Georg Baklushin (RUS)
3
18.2.
NVP Bratislava (SK)
Viera Vítková (SK)
2
17.2.
Victory Show Bratislava (SK)
Viera Vítková (SK)
3
11.2.
CACIB Nitra (SK)
Iveta Vojteková (SK)
1
10.2.
CACIB Nitra (SK)
Dr. Miloslav Guniš (SK)
1
4.2.
CACIB Brno
Dianne Degryze (BEL)
10 / -2
3.2.
CACIB Brno
Petr Řehánek (CZ)
12 / -1
21.1.
CACIB Lubin (PL)
Anna Redlicka (PL)
5
20.1.
Šampion šampionů ČR
Tamás Jakkel (HU)
3 / -1
14.1.
NVP Brno
Hana Ahrens (A)
14 / -1
13.1.
KV KPPP Brno
Anna Dzidt (PL)
18 / -2
13.1.
CACIB Nürnberg (D)
Ingrid Ehold (A)
8 / -2
Termíny výstav v roce 2018 - uzávěry, platby, rozhodčí, propozice