TOPlist
Světová výstava 2017 Leipzig (D) - 10. listopadu 2017
rozhodčí: Michael Forte (IRL) - přihlášeno 84 pekinézů
                          (nastoupilo 70)
Mr. Forte Michael (Irsko)
Psi - třída dorostu (2 /-1):

VN 1 ... 10.354 ...  AIVENGO Iz Zhasminovogo Dvortsa (Palacegarden George At Takeshi x Princessa Olivia Iz Zhasminovogo Dvortsa), Cervjakova Larisa (RUS)
nenastoupil ... 10.355 ... Lin-Pearl’s ORSON MR. EXLUSIVE (Klerkshof Target x Lin-Pearl’s Magic Matilda), Linda Reinelt-Gebauer (D)


Psi - třída mladých (16 /-4):

V 1, Jgd. CAC-VDH, World Junior Winner 2017, BOJ ... 10.371 ... Vannjty MOHAMED ALI (Blevwils Starlight Liaison x Vannjty J-Loo), Lassero & Richard (F)
V 2, res. Jgd. CAC-VDH ... 10.366 ... Miyazakis MATTEO OF LIVANDA (Livanda Maluda x Myazakis Tian Tian), De Luna Juan Carlos (MEX)
V 3 ... 10.362 ... Goldenrix Wonder GIPSY SHENG (Fluffy Cloud Small Prince x Madhukar Assol Night Flower), Dzervitis Janis (LAT)
V 4 ... 10.367 ... PATRICK WILSON Iz Mira Feretty (Deni Shepard Iz Mira Feretty x Amanda Bentley Iz Mira Feretty), Kärgel Lianna (D)
V
... 10.357 ... DAMIEN Ming Mira (Livanda Molinari x Sibirskaya Korona Kalifornia), Peraita Silke (D)
V ... 10.363 ... Jasmine Palace FRANCOIS ARNAUD (Venecija Swarovski x Karamel Iz Zhasminovogo Dvortsa), Potapenkova Yanna (RUS)
V
... 10.369 ... SELIM Luchik Solntsa (Zoltan Luchik Solntsa x Dzhulia Luchik Solntsa), Novikova & Kovalevskaya (RUS)
VD
... 10.358 ... DORIAN Xiao-Shan (Amoxius Xiao-Shan x Merri-Lu von La-Bri), Dolečková Barbora (CZ)
VD ... 10.359 ... DOUBLE AGENT Ming Mira (Livanda Molinari x Sibirskaya Korona Kalifornia), Vinšová Eva (CZ)
VD ... 10.361 ... Genesha Gud Lak ODI (Genesha Gud Lak Devin x Genesha Gud Lak Zara), Mishin Grigorii (RUS)
VD ... 10.364 ... Kisci PRIME TIME STAR (Kisci Movistar x Syrenen`S Kejserinde Dagmar), Petersen Marie (DK)
VD ... 10.370 ... Sunrise Dragon DIAMOND (Sunrise Dragon Iz Love And Desire x Sunrise Dragon Melody), Artemenko Elena (RUS)
nenastoupil
... 10.356 ... CONSTANTIN CORNELIUS Touch of Gold (Touch of Gold Balthasar x Betrix Bea Joliot), Friedrich Annabella (D)
nenastoupil ... 10.360 ... El’Mambee’s JOHN SNOW (El’Mambee’s Dream On x El’mambee’s A Little Modest), Varhaug Brit (NOR)
nenastoupil ... 10.365 ... Mezrab MASTER TIMOTHY (Mezrab By Dezine x Mezrab Avant), Gracheva Olga & Zelenskaya Irina (RUS)
nenastoupil ... 10.368 ... PLATON Sechzhai Aleks (Natan Iz Zhasminovogo Dvortsa x Zosya Sechzhai Aleks), Novikova Zhanna (RUS)


Psi - mezitřída (4 /-1):

V 1, CAC-VDH ... 10.372 ... DON GIOVANNI Birillo Barrande (Amoxius Xiao-Shan x Romana Lavinia), Anýžová Dana (CZ)
VD 2 ... 10.373 ... JCH. ELITE LOOK OF Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Schreibová Kateřina (CZ)
VD 3 ... 10.375 ... Venecija FERRERO (Livanda Serenade x Livanda Lady Alice), Vasiljevic Predrag (SRB)
nenastoupil
... 10.374 ... Sunrise Dragon DUGLAS (Sunrise Dragon  Iz Love And Desire x Sunrise Dragon Love Is Forever), Varhaug Brit (NOR)


Psi - třída otevřená (8):

V 1, CAC-VDH ... 10.395 ... Kaimon Gerheil AXEL ROSE (Stsanja Romeo Of Livanda Astarte Gold x Terasroos Sara Perche Ti Amo), Randmaa Moonica (EST)
V 2, res. CAC-VDH ... 10.400 ... Sunrise Dragon SUPER BLACK (Stsanja Read All About It x Sunrise Dragon Beloved Star), Potapenkova Yanna (RUS)
V 3 ... 10.396 ... CH. LARY Perlova Astarte Gold (Jidoran The Apprentice At Delwin x Miss Perlova Koruna Astarte Gold), First & Sowiński & Ulamek (PL)
V 4 ... 10.394 ... ICH. I´M THE ONLY ONE BOSS Du Prieuré Aux Comtes (Emperor´s Guardian Magnifique x Elodie Du Jardin De Vatsana), Brotánkova Zuzana (CZ)
V ... 10.393 ... ICH. ANGELIO BLACK Čínský démant (Kisci Red Splendido x Unibell Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta (CZ)
V
... 10.397 ... PHERSON Camargo Dione (L&A Goodtymes Grey Ghots x Baby Boll De La Vallee Des Rubis), Vinšová (CZ)
V ... 10.398 ... Shankhaiskiy Surpriz COME FLY WITH ME (Delwin’s Flash Gordon x Shankhaiskiy Surpriz Yael), Prandi Paolo (I)
V ... 10.399 ... Sunrise Dragon JON SNOW (Sunrise Dragon Iz Love And Desire x Sunrise Dragon Salomeya), Artemenko Elena (RUS)


Psi - třída šampionů (17):

V 1, CAC-VDH, CACIB, World Winner 2017, BOB ... 10.386 ... CH. Livanda KASHMIR (Livanda Maluda x Stsanja Simply Eva of Livanda), Paramet Kerdkaew & Suwan Ngamsiriwong (THAI)
V 2, res. CAC-VDH, res. CACIB
... 10.381 ... ICH. Genesha Gud Lak DEVIN (Chilliwack’S Ramon Signor x Oletta Amber Angel), Mishin Grigorii (RUS)
V 3
... 10.378 ... CH. Diaquiris ON THE EDGE OF FAME (Diaquiris Edge of Reason x Dunkirk Tell Me a Secret), Macedo Libia (MEX)
V 4 ... 10.388 ... ICH. Stsanja ROMEO OF LIVANDA ASTARTE GOLD (Livanda Maluda x Stsanja Gimme More), Novikova & Sowinsky & Machowská
V ... 10.376 ... CH. APACHE De Los Cubanitos (Edelweis Iz Mira Feretty x De Los Cubanitos Mokalatte Party), Kaválková Katuše (CZ)
V ... 10.377 ... ICH. CASANOVA GIACOMO Birillo Barrande (Amoxius Xiao-Shan x Romana Lavinia),  Anýžová Dana (CZ)
V ... 10.380 ... CH. Follow Me JUST PERFECT (Emperor’s Guardian Grand Entrance x Hanae De La Source Du Chateau), Lebreuilly Sébastien / Ramel Jean-Yves (F)
V ... 10.383 ... CH. Kisci MOVISTAR (Kisci Golden Stardust x Kisci Bluebell Blossom), Petersen Marie (DK)
V ... 10.384 ... CH. Lin Pearl’s LUCIANO AMORE MIO (Livanda Cantana x Lin Pearl’s Katie Kool), Bussius Christiane + Maileen (D)
V ... 10.385 ... CH. Livanda ARMANI (Livanda Maluda x Yakee Isabel of Livanda), Cherkasova Irina (RUS)
V ... 10.387 ... ICH. Monomah BLACK CORAL (M And M’s Minstrel x Dratsum Moonlight Pearl), Gracheva Olaga & Zelenskaya Irina (RUS)
V ... 10.389 ... CH. Sunrise Dragon IZ LOVE AND DESIRE (Livanda Saha x Sunrise Dragon Magic Charm), Romanyuk Natalia (RUS)
V ... 10.390 ... CH. Sunrise Dragon LATIN LOVER (Livanda Saha x Sunrise Dragon Omaha), Artemenko Elena (RUS)
V ... 10.391 ... ICH. Suntoy HARRY POTTER (Pekehuis Spectacular At Franshaw x Suntoy First Lady), Runge Gabriele (D)
V ... 10.392 ... ICH. UNIQUE  BOY Čínský démant (Kisci The Man in Black x Nanette Blue Čínský démant), Dosedělová Iveta (CZ)
VD ... 10.382 ... CH.  ILLIADE Des Capucins De Pek-King (Stsanja I Am Legend x Die Lady Gaiya Des Capucins De Pek King), Morin Patrick (F)
nenastoupil ... 10.379 ... ICH. El’Mambee’s COLD PLAY (Delwin’s A Lot of Blarney x El’Mambee’s Just a Diamond), Varhaug Brit (NOR)


Feny - třída dorostu (2):

VN 1, Best Puppy ... 10.406 ... YASMIN Iz Zhasminovogo Dvortsa (Palacegarden George x Zhasminovy Dvorets Luchik Solntsa), Novikova Zhanna (RUS)
VN 2
... 10.405 ... ADEL Iz Zhasminovogo Dvortsa (Palacegarden George At Takeshi x Princessa Olivia Iz Zhasminovogo Dvortsa), Chervyakova Larisa (RUS)


Feny - třída mladých (12 /-2):

V 1, Jgd. CAC-VDH, World Junior Winner 2017 ... 10.417 ... TIA MARIA Luchik Solntsa (Natan Iz Zhasminovogo Dvortsa x Dzheni Luchik Solntsa), Novikova Zhana (RUS)
V 2, res. Jgd. CAC-VDH
... 10.416 ... Sunrise Dragon VICTORIA (Sunrise Dragon Iz Love And Desire x Sunrise Dragon Miracle), Romanyuk Natalia (RUS)
V 3
... 10.418 ... VANESSA WRONIA Astarte Gold (Lary Perlova Astarte Gold x Henrietta Romeo z Danova Dvora), First & Sowinski & Ulamek (PL)
V 4
... 10.414 ... LADY DELLA del Canto Alto (Jidoran Frederick x Genesha Gud Lak Lanna), Prandi Paolo (I)
V ... 10.412 ... CH. Kisci BLACK LARA (Kisci Over The White Moon x Savelina Yaroslavna Skifa), Petersen Marie (DK)
V ... 10.415 ... Magri Olifer EVANZHELINA GOLDEN ROSE (Greyport Theodore of Livanda x Magri Olifer Yablonka), Lifanova Olga (RUS)
VD ... 10.407 ... CHIA (Neznyi Tsvetok Umnik Fugis x Mamma Mia Mano Gautama), Pacaitytė Karolína (LIT)
VD ... 10.408 ... DAPHNÉ NOIRE Birillo Barrande (Amoxius Xiao-Shan x Romana Lavinia), Fraňková Michaela (CZ)
VD ... 10.409 ... DAVA of Göng Dian (Diaquiris Winning Edge x Cindy Of Göng Dian), Nagy Gabriele (D)
VD ... 10.411 ... JUSTYNE QUEEN z Danova Dvora (Butogne King Venus Bohemia Gold x Enrica z Danova Dvora), Červená Lucie (CZ)
nenastoupila
... 10.410 ... El’Mambee’s IF TOMORROW NEVER COME (El’Mambee’s Dream On x El’Mambee’s A Little Modest), Varhaug Brit (NOR)
nenastoupila ... 10.413 ... Kisci MADAME ADMIRA (Kisci Hearts On Fire x Kisci Madame Soley), Petersen Marie (DK)


Feny - mezitřída (4 /-2):

VD 1 ... 10.419 ...  JCH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Kombercová Jaroslava (CZ)
VD 2 ... 10.421 ... Goldenrix Wonder DOLCE VITA (Chester del Palazzo Imperiale x Hermione Sunrisecrown), Dzervite Marga (LVA)
nenastoupila ... 10.420 ... Goldenrix Wonder DIAMOND LIAN (Chester Del Palazzo Imperiale x Hermione Sunrisecrown),  Dzervitis Janis (LAT)
nenastoupila
... 10.422 ... TINA TIN Iz Zhasminovogo Dvortsa (Tverskoy Stil Tsentik x Fairy Tali Iz Zhasminovogo Dvortsa), Novikova Zhanna (RUS)


Feny - třída otevřená (7 /-1):

V 1, CAC-VDH, CACIB, World Winner 2017, BOS ... 10.437 ... CH. Venecija MISS SUNSHINE (Livanda Serenade x Kyoto Astarte Gold At Venecija), Vasiljevic Predrag (SRB)
V 2, res. CAC-VDH, res. CACIB ... 10.433 ... NEW FANTASY Astarte Gold (Stsanja Romeo of Livanda Astarte Gold x New Performance Astarte Gold), First & Sowiński & Ulamek (PL)
V 3 ... 10.434 ... RONA Luchik Solntsa (Natan Iz Zhasminovogo Dvortsa x Tin Lang Mille Dlja Zhasminovogo Dvortsa), Novikova & Kovalevskaia (RUS)
V 4 ... 10.435 ... Sunrise Dragon MY LOVELY LADY (Sunrise Dragon Iz Love And Desire x Sunrise Dragon Jasmine Ii), Peraita Silke (D)
V ... 10.432 ... Kaimon Gerheil Amazing Beauty-Becca (Stsanja Romeo Of Livanda Astarte Gold x Terasroos Sara Perche Ti Amo),  Randmaa Moonica (EST)
V
... 10.436 ... CH. Suntoy ISABELLA (Suntoy Harry Potter x Kisci Queen Abrikosas), Runge Gabriela (D)
nenastoupila ... 10.431 ... El’Mambee’s GOT THE LOOK (El’Mambee’s You Got It x El’Mambee’s Endless Love),  Varhaug Brit (NOR)


Feny - třída šampionů (8 /-3):

V 1, CAC-VDH ... 10.427 ... CH. INES Des Capucins De Pek-King (Stsanja I Am Legend x Die Lady Gaiya Des Capucins De Pek-King), Morin Patrick (F)
V 2, res. CAC-VDH ... 10.424 ... ICH. CASARAH NOIRE Birillo Barrande (Amoxius Xiao- Shan x Romana Lavinia), Hušková Silvie (CZ)
V 3 ... 10.430 ... CH. Suntoy INDIAN SUMMER (Suntoy Harry Potter x Kisci Queen Abrikosas), Runge Gabriele (D)
V 4 ... 10.423 ... CH. BIFORA KING Venus Bohemia Gold (King Iz Zhasminovogo Dvortsa x Princes Perlova Astarte Gold), Drábková Věnceslava (CZ)
V
... 10.428 ... CH. Kisci MUNTHE FASHION (Unique Boy Čínský démant x Kisci Black Munthe Plus), Petersen Maria (DK)
nenastoupila ... 10.425 ... ICH. El’Mambee’s COME PLAY WITH ME (El’mambee’s You Got It x El’mambee’s A Little Modest), Varhaug Brit (NOR)
nenastoupila ... 10.426 ... ICH. Genesha Gud Lak LANNA (Genesha Gud Lak Devin x Genesha Gud Lak Golds),  Prandi Paolo (I)
nenastoupila... 10.429 ... ICH. Sunrise Dragon LADY LOVE (Sunrise Dragon Erema x Sunrise Dragon Yuna), Danilchenko Tatiana (RUS)


Feny - třída veteránů (4)

V 1, Vet. CAC-VDH, World Veteran Winner 2017, BOV, BOD Veteran - III. ... 10.401 ... CH. Drakedram FEEL THE WIND (Stsanja Talk Of The Town x Drakedram Ocean Breeze), Beate Hamre (NOR)
V 2, res. Vet. CAC-VDH ... 10.402 ... ICH. MARY POPPINS del Palazzo Imperiale (Pekehuis Spirit od Gold x Miliondollarbaby del Palazzo Imperiale), Kšánová Dagmar (CZ)
V 3 ... 10.404 ... ICH. Suntoy GINNY (Pekehuis Spectacular At Franshaw x Suntoy First Lady), Runge Gabriele (D)
V 4 ... 10.403 ... CH. MOONA-SHEILLA von La-Bri (Vanloo De La Baie De Ha-Long x Imke Von La-Bri), Nagy Gabriela (D)
CH. Drakedram FEEL THE WIND - BOD Veteran - III. CH. Livanda KASHMIR - BOB
23509215_WDS_2017 23456390_WDS_2017 23333960_WDS_2017 23405880_WDS_2017 23334051_WDS_2017 23334059_WDS_2017 23405722_WDS_2017
23333963_WDS_2017 23415654_WDS_2017 23509019_WDS_2017 23334186_WDS_2017 23334293_WDS_2017 23456250_WDS_2017 23334189_WDS_2017
23406003_WDS_2017 23550376_WDS_2017 23405866_WDS_2017 23405681_WDS_2017 23405711_WDS_2017 23415651_WDS_2017 23334204_WDS_2017
23467404_WDS_2017 23511467_1WDS_2017 23334326_WDS_2017 23405745_WDS_2017 23406041_WDS_2017 23467352_WDS_2017 23415515_WDS_2017
23405782_WDS_2017 23415375_WDS_2017 23405817_WDS_2017 23405774_WDS_2017 23405936_WDS_2017 23405795_WDS_2017 23467023_WDS_2017
23334044_WDS_2017 23334394_WDS_2017 23509282_WDS_2017 23333936_WDS_2017 23405863_WDS_2017 23406013_WDS_2017 23456585_WDS_2017
23406010_WDS_2017 23456261_WDS_2017 23456451_WDS_2017 23467228_WDS_2017 23415517_WDS_2017 23405658_WDS_2017 23456363_WDS_2017
23405926_WDS_2017 23415407_WDS_2017 23405800_WDS_2017 23511146_WDS_2017 23456481_WDS_2017 22861530_WDS_2017 23405980_WDS_2017
23509442_WDS_2017 23405992_WDS_2017 23406126_WDS_2017 23456299_WDS_2017 23467234_WDS_2017 23406127_WDS_2017 23415157_WDS_2017
23550355_WDS_2017 23405999_WDS_2017 23415243_WDS_2017 23415250_WDS_2017 23415433_WDS_2017 23334328_WDS_2017 23405865_1_WDS_2017
23509419_WDS_2017 23415280_WDS_2017 23334088_WDS_2017 23415403_WDS_2017 23415538_WDS_2017 23456210_WDS_2017 23456301_WDS_2017
23415164_WDS_2017 23334317_WDS_2017 23415514_WDS_2017 23509301_WDS_2017 23334204_1_WDS_2017 23467486_WDS_2017 23405929_WDS_2017
23511145_WDS_2017 23405694_WDS_2017 23415617_WDS_2017 23456211_WDS_2017 22792430_WDS_2017 23456321_WDS_2017 23406031_WDS_2017
23456225_WDS_2017 23456346_WDS_2017 23456359_WDS_2017 23550238_WDS_2017 23334300_WDS_2017 23509051_1WDS_2017 23467115_WDS_2017
23456366_WDS_2017 23334385_WDS_2017 23467235_WDS_2017 23467360_WDS_2017 23405856_WDS_2017 23467298_WDS_2017 23509062_WDS_2017
23456390_15_DWS_2017 23405879_WDS_2017 23456349_WDS_2017 23467316_WDS_2017 23334269_WDS_2017 23406051_WDS_2017 23415244_WDS_2017
23333977_WDS_2017 23405829_WDS_2017 23511170_WDS_2017 23509025_WDS_2017 23415178_WDS_2017 23511381_WDS_2017 23509214_WDS_2017
23456452_WDS_2017 23406125_WDS_2017 23509411_WDS_2017 23509433_WDS_2017 23406096_WDS_2017 23511080_WDS_2017 23405706_WDS_2017
23509121_WDS_2017 23509355_WDS_2017 23511019_WDS_2017 23415533_WDS_2017 23511412_WDS_2017 23509242_WDS_2017 23550345_WDS_2017
23406130_WDS_2017 23415231_WDS_2017 23550832_WDS_2017 23509495_WDS_2017 23509059_WDS_2017 23334304_WDS_2017 23405707_WDS_2017